Upisi u poslijediplomske sveučilišne (doktorske) studije

Preko natječaja objavljenog na mrežnim stranicama fakulteta i u javnim glasilima provode se upisi u prvu godinu poslijediplomskih sveučilišnih (doktorskih) studija Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci:

• Biomedicina
  • Zdravstveno i ekološko inženjerstvo

NATJEČAJ ZA UPIS NA DOKTORSKU ŠKOLU IZ ZNANSTVENOG PODRUČJA BIOMEDICINA I ZDRAVSTVO

Medicinski fakultet u Rijeci raspisuje natječaj za upis na Doktorsku školu iz znanstvenog područja biomedicina i zdravstvo.

Popis okvirnih tema istraživanja
Obrazac za prijavu

Objavljeno, 23.12.2019
.

Rezultati natječaja za upis na Poslijediplomski sveučilišni (doktorski) studij za 2018./2019. ak. god.

REZULTATI NATJEČAJA - Poslijediplomski sveučilišni (doktorski) studij Biomedicina
REZULTATI NATJEČAJA - Poslijediplomski sveučilišni (doktorski) studij Zdravstveno i ekološko inženjerstvo

Objavljeno, 13.12.2018.

NATJEČAJ

Medicinski fakultet u Rijeci raspisuje natječaj za upis na poslijediplomske sveučilišne (doktorske) studije Biomedicina i Zdravstveno i ekološko inženjerstvo.

Objavljeno, 1.10.2018.

.