Katedra za Internu medicinu

Novosti

„Interna medicina za stručni studij radiološke tehnologije“, autorica prof. dr. sc. Renate Dobrile – Dintinjana i prof. dr. sc. Svjetlane Grbac Ivanković (download)
 
Pismeni kolokvij iz kolegija Interna medicia (download)

Raspored ispita "Interna medicina" - DODATAK

Brcković Barbara (prijava od petka) - utorak, 27.01.2015., 10:00 h - Sušak
objavljeno 26 01 2015

Raspored ispita – Interna medicina – rok: 26.01.2015.

Studenti se javljaju u tajništvo pripadajućeg lokaliteta Klinike za internu medicinu u predviđeno vrijeme!

Rijeka:

Ponedjeljak 26.01.2015. u 10:00 h

1. Aničić Josip
2. Carović Franjo
3. Ljušaj Merljinda
4. Livajić Marija

Utorak, 27.01.2015., 10:00 h

5. Barbić Kristian
6. Bašić Marcela
7. Bebić Lovro
8. Berić Marija
9. Bokan Maja
10. Bolf Dajana

Srijeda, 28.01.2015., 10:00 h

11. Božac Gaia
12. Brkić Filip
13. Cirković Maroje
14. Čustović Taiba
15. Duraković Din
16. Glavina Deni

Četvrtak, 29.01.2015., 10:00 h

17. Gradiček Tanja
18. Grahovec Klara
19. Hrabar Josip
20. Ilijić Emanuela
21. Jerković Ivona
22. Krpanić Helena
23. Kucjenić Vlatka
24. Kuzmić Mirna
25. Labinjan Kristina
26. Marković Roberta
27. Martinčić Petar
28. Mikolčević Marko




Petak, 30.01.2015., 09:00 h

29. Ormanec Ema
30. Đipalo Gordana


Sušak:

Ponedjeljak, 26.01.2015., 10:00 h

1. Živković Nives
2. Tomasić Matea
3. Vlahović Bruna
4. Vrbanec Kristina
5. Vujić Sofija
6. Zahirović Nino
7. Pajić Matija

Utorak, 27.01.2015., 10:00 h

8. Devčić Maja
9. Župan Kristina

Srijeda, 28.01.2015., 10:00 h

10. Šebešćen Antonio
11. Pergar Tea
12. Pravdić Klaudija
13. Ivanović Lara

14. Papić Eliša – 12:00 h

Četvrtak, 29.01.2015.

15. Santini Vedrana, 10:00 h
16. Srok Dorian, 10 h
17. Radovan Anja, 10 h
18. Radović Julija, 10 h
19. Radobuljac Katarina, 12:00 h
20. Radolović Andrea, 12:00 h
21. Srdoč Ana, 12:00 h
22. Perica Linda, 12:00 h

Petak, 30.01.2015.,

23. Šišić Petra, 10:00 h
24. Škrobo Mislav, 10:00 h
25. Šokčević Tea, 10:00 h
26. Štambuk Duje, 10:00 h
27. Švenda Petra, 10:00 h
28. Tramontana Vanna, 10:00 h
29. Vidović Martina, 11:00 h
30. Viljevac Valentina, 11:00 h



Voditelj kolegija:
Prof.dr.sc. Luka Zaputović, dr.med.

objavljeno 23 01 2015

Rezultati 2. pismenog kolokvija iz "Interne medicine" i konačan broj bodova

Kolegij „interna medicina“, 4. Godina studija medicine
Rezultati pismenih kolokvija i konačni relativni broj bodova ostvarenih tijekom nastave
Ak.god.2014/2015.
Redni broj Ime i prezime 1. Kolokvij
Točni odgovori 2. Kolokvij
Točni odgovori Apsolutni bodovi Rel. bodovi
1. Aničić Josip 44 53 97 63
2. Barbić Kristian 43 51 94 62
3. Bašić Anđela 37 51 88 59
4. Bašić Marcela 37 60 97 63
5. Baumgartner Petra 54 48 102 66
6. Bebić Lovro 50 57 107 68
7. Bokan Maja 40 56 96 63
8. Bolf Dajana 38 58 96 63
9. Božac Gaia 50 54 104 67
10. Brkić Filip 51 49 100 65
11. Brnad Melita 42 45 87 58
12. Brumini Ivan 50 56 106 68
13. Carović Franjo 39 57 96 63
14. Cirković Maroje 49 55 104 67
15. Čustović Taiba 47 56 103 66
16. Đurđević Danko 21 49 - -
17. Glavina Deni 43 50 93 61
18. Gotić Maria 32 51 - -
19. Grahovec Klara 40 54 94 62
20. Ilijić Emanuela 48 59 107 68
21. Ivanović Lara 35 51 86 58
22. Jerković Ivona 52 60 112 70
23. Jonke Viktor 47 44 91 60
24. Beć Ivana 40 57 97 63
25. Babić Ivana 35 45 80 55
26. Pravdić Klaudija 36 54 90 60
27. Pereza Klara 30 n.p. - -
28. Vujić Ivana 40 46 86 58
29. Latin Leonarda 38 51 89 59
30. Fotak Luka 31 42 - -
31. Santini Vedrana 53 56 109 69
32. Devčić Maja 38 51 89 59
33. Župan Kristina 47 58 105 67
34. Juginović Ivo 40 54 94 62
35. Saleh Omar 37 53 90 60
36. Vuković Dražana 37 44 81 55
37. Jović Juraj-Ban 42 53 95 62
38. Kovačić Rok 40 49 89 59
39. Krpanić Helena 41 54 95 62
40. Kucjenić Vlatka 36 53 89 59
41. Kuzmić Mirna 51 56 107 68
42. Labinjan Kristina 53 53 106 68
43. Ljušaj Merljinda 39 57 96 63
44. Makovac Dolores 40 59 99 64
45. Marković Roberta 57 57 114 70
46. Martinčić Petar 51 60 111 70
47. Mikolčević Marko 51 59 110 70
48. Ojwang Arnold Elly 28 53 - -
49. Ormanec Ema 46 58 104 67
50. Pajić Matija 40 59 99 64
51. Papić Eliša 37 51 88 59
52. Prpić Ante 29 57 - -
53. Radobuljac Katarina 41 58 99 64
54. Radolović Andrea 46 59 105 67
55. Kovačko Krešimir 29 39 - -
56. Gradiček Tanja 40 55 95 62
57. Marić Ivona 46 53 99 64
58. Perica Linda 44 48 92 61
59. Pergar Tea 45 57 102 66
60. Pavlović Ivan 27 55 - -
61. Frančić Klara 36 54 90 60
62. Stanić Lucija 44 53 97 63
63. Blažić Filip 50 56 106 68
64. Livajić Marija 44 55 99 64
65. Rotim Ante 47 49 96 63
66. Duraković Din 39 53 92 61
67. Jurković Danijel 39 52 91 60
68. Hrabar Josip 50 53 103 66
69. Radovan Anja 48 58 106 68
70. Radović Julija 41 56 97 63
71. Rijavec Ana M. 56 56 112 70
72. Srdoč Ana 56 64 120 70
73. Srok Dorian 40 54 94 62
74. Škrobo Mislav 45 54 99 64
75. Šokčević Tea 54 56 110 70
76. Štambuk Duje 52 56 108 69
77. Švenda Petra 54 56 110 70
78. Tićac Mateo 30 37 - -
79. Tomasić Matea 54 54 108 69
80. Tramontana V 51 58 109 69
81. Vidović Martina 51 59 110 70
82. Vlahović Bruna 47 58 105 67
83. Vrbanec Kristina 46 55 101 65
84. Vujić Sofija 51 59 110 70
85. Zahirović Nino 51 60 111 70
86. Živković Nives 51 53 104 67
87. Gačo Nadija 51 48 99 64
88. Šišić Petra 42 48 90 60
89. Barbir Dajana 54 55 109 69
90. Jović Sara 54 50 104 67
91. Žaja Marčeta L 39 51 90 60
92. Šebešćen Antonio 40 54 94 62
93. Viljevac Valentina 51 59 110 70
94. Berić Marija 48 52 100 65
95. Beslać Dušanka 44 61 105 67
96. Ilijazi Elida 46 57 103 66
97. Sesar Iva 43 53 96 63
98. Petrović Ana 52 54 106 68
99. Lisić Kristina 44 47 91 60






Rijeka, 21. siječnja 2015.


Pročelnik Katedre i voditelj kolegija „Interna medicina“:
Prof.dr.sc. Luka Zaputović, dr.med.

objavljeno 21 01 2015

Drugi pismeni kolokvij iz predmeta ”INTERNA MEDICINA”, 20.01.2015.

Glavna predavaona KBC-a, lokalitet Rijeka, 16,00 sati:

1. Aničić Josip
2. Barbić Kristian
3. Bašić Anđela
4. Bašić Marcela
5. Baumgartner Petra
6. Bebić Lovro
7. Bokan Maja
8. Bolf Dajana
9. Božac Gaia
10. Brkić Filip
11. Brnad Melita
12. Brumini Ivan
13. Carović Franjo
14. Cirković Maroje
15. Čustović Taiba
16. Đurđević Danko
17. Glavina Deni
18. Gotić Maria
19. Grahovec Klara
20. Ilijić Emanuela
21. Ivanović Lara
22. Jerković Ivona
23. Jonke Viktor
24. Beć Ivana
25. Babić Ivana
26. Pravdić Klaudija
27. Pereza Klara
28. Vujić Ivana
29. Latin Leonarda
30. Fotak Luka



Glavna predavaona KBC-a, lokalitet Rijeka, 17,15 sati:

31. Santini Vedrana
32. Devčić Maja
33. Župan Kristina
34. Juginović Ivo
35. Saleh Omar
36. Vuković Dražana
37. Jović Juraj-Ban
38. Kovačić Rok
39. Krpanić Helena
40. Kucjenić Vlatka
41. Kuzmić Mirna
42. Labinjan Kristina
43. Ljušaj Merljinda
44. Makovac Dolores
45. Marković Roberta
46. Martinčić Petar
47. Mikolčević Marko
48. Ojwang Arnold Elly
49. Ormanec Ema
50. Pajić Matija
51. Papić Eliša
52. Prpić Ante
53. Radobuljac Katarina
54. Radolović Andrea
55. Kovačko Krešimir
56. Gradiček Tanja
57. Marić Ivona
58. Perica Linda
59. Pergar Tea
60. Pavlović Ivan



Predavaona Zavoda za patologiju, 16,00 sati:

61. Frančić Klara
62. Stanić Lucija
63. Blažić Filip
64. Livajić Marija
65. Rotim Ante
66. Duraković Din
67. Jurković Danijel
68. Hrabar Josip
69. Radovan Anja
70. Radović Julija
71. Rijavec Ana Marija
72. Srdoč Ana
73. Srok Dorian
74. Škrobo Mislav
75. Šokčević Tea
76. Štambuk Duje
77. Švenda Petra
78. Tićac Mateo
79. Tomasić Matea
80. Tramontana Vanna



Predavaona Zavoda za patologiju, 17,15 sati:

81. Vidović Martina
82. Vlahović Bruna
83. Vrbanec Kristina
84. Vujić Sofija
85. Zahirović Nino
86. Živković Nives
87. Gačo Nadija
88. Šišić Petra
89. Barbir Dajana
90. Jović Sara
91. Žaja Marčeta Luka
92. Šebešćen Antonio
93. Viljevac Valentina
94. Berić Marija
95. Beslać Dušanka
96. Ilijazi Elida
97. Sesar Iva
98. Petrović Ana
99. Lisić Kristina




Izv.prof.dr.sc. Srđan Novak, dr.med.
objavljeno 12 01 2015

Rezultati prvog pismenog kolokvija iz kolegija "Interna medicina"

Aničić Josip 44
Barbić Kristian 43
Bašić Anđela 37
Bašić Marcela 37
Baumgartner Petra 54
Bebić Lovro 50
Bokan Maja 40
Bolf Dajana 38
Božac Gaia 50
Brkić Filip 51
Brnad Melita 42
Brumini Ivan 50
Carović Franjo 39
Cirković Maroje 49
Čustović Taiba 47
Đurđević Danko 21
Glavina Deni 43
Gotić Maria 32
Grahovec Klara 40
Ilijić Emanuela 48
Ivanović Lara 35
Jerković Ivona 52
Jonke Viktor 47
Beć Ivana 40
Babić Ivana 35
Pravdić Klaudija 36
Pereza Klara 30
Vujić Ivana 40
Latin Leonarda 38
Fotak Luka 31
Santini Vedrana 53
Devčić Maja 38
Župan Kristina 47
Juginović Ivo 40
Saleh Omar 37
Vuković Dražana 37
Jović Juraj-Ban 42
Kovačić Rok 40
Krpanić Helena 41
Kucjenić Vlatka 36
Kuzmić Mirna 51
Labinjan Kristina 53
Ljušaj Merljinda 39
Makovac Dolores 40
Marković Roberta 57
Martinčić Petar 51
Mikolčević Marko 51
Ojwang Arnold Elly 28
Ormanec Ema 46
Pajić Matija 40
Papić Eliša 37
Prpić Ante 29
Radobuljac Katarina 41
Radolović Andrea 46
Kovačko Krešimir 29
Gradiček Tanja 40
Marić Ivona 46
Perica Linda 44
Pergar Tea 45
Pavlović Ivan 27
Frančić Klara 36
Stanić Lucija 44
Blažić Filip 50
Livajić Marija 44
Rotim Ante 47
Duraković Din 39
Jurković Danijel 39
Hrabar Josip 50
Radovan Anja 48
Radović Julija 41
Rijavec Ana Marija 56
Srdoč Ana 56
Srok Dorian 40
Škrobo Mislav 45
Šokčević Tea 54
Štambuk Duje 52
Švenda Petra 54
Tićac Mateo 30
Tomasić Matea 54
Tramontana Vanna 51
Vidović Martina 51
Vlahović Bruna 47
Vrbanec Kristina 46
Vujić Sofija 51
Zahirović Nino 51
Živković Nives 51
Gačo Nadija 51
Šišić Petra 42
Barbir Dajana 54
Jović Sara 54
Žaja Marčeta Luka 39
Šebešćen Antonio 40
Viljevac Valentina 51
Berić Marija 48
Beslać Dušanka 44
Ilijazi Elida 46
Sesar Iva 43
Petrović Ana 52
Lisić Kristina 44

Voditelj kolegija:
Prof.dr.sc. Luka Zaputović, dr.med.
objavljeno 24 11 2014

Raspored studenata na prvom pismenom kolokviju iz kolegija "Interna medicina"

Prvi pismeni kolokvij iz predmeta ”INTERNA MEDICINA” (kardiologija, pulmologija, nefrologija), 4. godina studija medicine
DATUM ODRŽAVANJA 21.11.2014.

RASPORED STUDENATA PO GRUPAMA


Glavna predavaona KBC-a, lokalitet Sušak, 17,00 sati:

1. Aničić Josip
2. Barbić Kristian
3. Bašić Anđela
4. Bašić Marcela
5. Baumgartner Petra
6. Bebić Lovro
7. Bokan Maja
8. Bolf Dajana
9. Božac Gaia
10. Brkić Filip
11. Brnad Melita
12. Brumini Ivan
13. Carović Franjo
14. Cirković Maroje
15. Čustović Taiba
16. Đurđević Danko
17. Glavina Deni
18. Gotić Maria
19. Grahovec Klara
20. Ilijić Emanuela
21. Ivanović Lara
22. Jerković Ivona
23. Jonke Viktor
24. Beć Ivana
25. Babić Ivana
26. Pravdić Klaudija
27. Pereza Klara
28. Vujić Ivana
29. Latin Leonarda
30. Fotak Luka



Glavna predavaona KBC-a, lokalitet Sušak, 18,15 sati:

31. Santini Vedrana
32. Devčić Maja
33. Župan Kristina
34. Juginović Ivo
35. Saleh Omar
36. Vuković Dražana
37. Jović Juraj-Ban
38. Kovačić Rok
39. Krpanić Helena
40. Kucjenić Vlatka
41. Kuzmić Mirna
42. Labinjan Kristina
43. Ljušaj Merljinda
44. Makovac Dolores
45. Marković Roberta
46. Martinčić Petar
47. Mikolčević Marko
48. Ojwang Arnold Elly
49. Ormanec Ema
50. Pajić Matija
51. Papić Eliša
52. Prpić Ante
53. Radobuljac Katarina
54. Radolović Andrea
55. Kovačko Krešimir
56. Gradiček Tanja
57. Marić Ivona
58. Perica Linda
59. Pergar Tea
60. Pavlović Ivan



Predavaona Zavoda za nefrologiju, dijalizu i transplantaciju bubrega (nova zgrada dijalize) 17,00 sati:

61. Frančić Klara
62. Stanić Lucija
63. Blažić Filip
64. Livajić Marija
65. Rotim Ante
66. Duraković Din
67. Jurković Danijel
68. Hrabar Josip
69. Radovan Anja
70. Radović Julija
71. Rijavec Ana Marija
72. Srdoč Ana
73. Srok Dorian
74. Škrobo Mislav
75. Šokčević Tea
76. Štambuk Duje
77. Švenda Petra
78. Tićac Mateo
79. Tomasić Matea
80. Tramontana Vanna



Predavaona Zavoda za nefrologiju i dijalizu i transplantaciju bubrega (nova zgrada dijalize) 18,15 sati:

81. Vidović Martina
82. Vlahović Bruna
83. Vrbanec Kristina
84. Vujić Sofija
85. Zahirović Nino
86. Živković Nives
87. Gačo Nadija
88. Šišić Petra
89. Barbir Dajana
90. Jović Sara
91. Žaja Marčeta Luka
92. Šebešćen Antonio
93. Viljevac Valentina
94. Berić Marija
95. Beslać Dušanka
96. Ilijazi Elida
97. Sesar Iva
98. Petrović Ana
99. Lisić Kristina





Voditelj kolegija: Prof.dr.sc. Luka Zaputović, dr.med.
objavljeno 10 11 2014

 

 

 

 

 

+ | Impressum | + | Dostupnost / Accessibility | + | Mapa weba | + | Webmaster | + | Veličina teksta: A | A | A | A |+
vrh stranice