Katedra za Internu medicinu

Novosti

„Interna medicina za stručni studij radiološke tehnologije“, autorica prof. dr. sc. Renate Dobrile – Dintinjana i prof. dr. sc. Svjetlane Grbac Ivanković (download)
 
Pismeni kolokvij iz kolegija Interna medicia (download)

Raspored ispita – Interna medicina – rok: 18.5.2015.


Studenti se javljaju u tajništvo pripadajućeg lokaliteta Klinike za internu medicinu u predviđeno vrijeme!



Rijeka:


Petak, 22.5.2015., 10:00 h

1. Latin Leonarda
2. Gačo Nadija


Sušak:


Utorak, 19.5.2015., 12:00 h

1. Baumgartner Petra
2. Jović Juraj-Ban


Četvrtak, 21.5.2015.

1. Prpić Ante – 09:00 h
2. Stanić Lucija – 09:00 h
3. Ilijazi Elida – 12:00 h
objavljeno 18 05 2015

Raspored ispita - 9.4.2015. - Interna medicina

Rijeka, 8.4.2015.


Studenti se javljaju u tajništvo pripadajućeg lokaliteta Klinike za internu medicinu u predviđeno vrijeme!

Rijeka:


Četvrtak, 9.4.2015., 10 h

1. Petrović Ana

Petak, 10.4.2015.

2. Ilijazi Elida – 9 h
3. Tićac Mateo – 11 h
4. Oroshi Aurela – 11 h

Ponedjeljak, 13.4.2015., 10 h

5. Župan Kristina
6. Makovac Dolores


Sušak:


Četvrtak, 9.4.2015., 16 h

1. Šebešćen Antonio – javiti se na Odjel nefrologije

Ponedjeljak, 13.4.2015.

2. Bašić Anđela – 9 h
3. Sesar Iva – 9 h
4. Fotak Luka – 10 h
5. Šišić Petra – 10 h






objavljeno 08 04 2015

STUDIJ MEDICINE, VI. GODINA 2014/2015. Predmet: KLINIČKO PROSUĐIVANJE - izv.prof.dr.sc. Srđan Novak Ispitni rok 17.03.2015. Raspored usmenih ispita


Prezime i ime Datum Ispitivač
1. Demo Martin 17.03.2015. u 9 h Prof.dr. D. Jurišić Eržen
2. Hladnik Andrej 17.03.2015. u 9 h Prof.dr. D. Jurišić Eržen
3. Đorđević Maja 17.03.2015. u 9 h Prof.dr. D. Jurišić Eržen
4. Petohleb Tijana 17.03.2015. u 11 h Prof.dr. B. Mijandrušić Sinčić
5. Kovačević Irena 17.03.2015. u 11 h Prof.dr. B. Mijandrušić Sinčić
6. Ćaćić Damir 17.03.2015. u 11 h Prof.dr. B. Mijandrušić Sinčić
7. Poljak Ivan 17.03.2015. u 16 h Prof.dr. Sanjin Rački
8. Haramija Tea 17.03.2015. u 16 h Prof.dr. Sanjin Rački
9. Marinović Marko 17.03.2015. u 16 h Prof.dr. Sanjin Rački
10. Hinić Ana 17.03.2015. u 16 h Prof.dr. Sanjin Rački
11. Keretić Eduard 17.03.2015. u 16 h Prof.dr. Sanjin Rački
12. Vladanović Luka 17.03.2015. u 16 h Prof.dr. Sanjin Rački
13. Muškardin Iva 17.03.2015. u 12 h Prof.dr. Srđan Novak
14. Trbojević Nataša 17.03.2015. u 12 h Prof.dr. Srđan Novak
15. Tomašić Ana Marija 17.03.2015. u 12 h Prof.dr. Srđan Novak
16. Madunić Mateo 17.03.2015. u 12 h Prof.dr. Srđan Novak
17. Valenčić Lara 17.03.2015. u 12 h Prof.dr. Srđan Novak
18. Dujmov Tamara 17.03.2015. u 12 h Prof.dr. Srđan Novak
19. Prebeg Mia 17.03.2015 u 10 h Prof.dr. Toni Valković
20. Carević Ana 17.03.2015 u 10 h Prof.dr. Toni Valković
21. Odobašić Marijana 17.03.2015 u 10 h Prof.dr. Toni Valković
22. Barišić Anita 18.03.2015. u 11 h Prof.dr. B. Mijandrušić Sinčić
23. Spinčić Andrea 18.03.2015. u 11 h Prof.dr. B. Mijandrušić Sinčić
24. Mavrić Matija 18.03.2015. u 11 h Prof.dr. B. Mijandrušić Sinčić
25. Đokić Bojana 18.03.2015. u 11 h Prof.dr. B. Mijandrušić Sinčić
26. Marković Aleksandra 18.03.2015. u 12 h Prof.dr. Alen Ružić
27. Fišić Martina 18.03.2015. u 12 h Prof.dr. Alen Ružić
28. Svirčić Petra 18.03.2015. u 12 h Prof.dr. Alen Ružić
29. Žagar Tina 18.03.2015. u 12 h Prof.dr. Alen Ružić
30. Rošić Tena 19.03.2015. u 16 h Prof.dr. A. Duletić Načinović
31. Šabanović Dino 19.03.2015. u 16 h Prof.dr. A. Duletić Načinović
32. Šatrak Mišel 19.03.2015. u 16 h Prof.dr. A. Duletić Načinović
33. Vuleta Lorena 19.03.2015. u 16 h Prof.dr. A. Duletić Načinović
34. Vučić Domagoj 19.03.2015. u 16 h Prof.dr. A. Duletić Načinović
35. Kobale Roberta 19.03.2015. u 16 h Prof.dr. A. Duletić Načinović
36. Pinkle Monika 19.03.2015. u 13,30 h Prof.dr. Luka Zaputović
37. Zarezovski Vesna 19.03.2015. u 13,30 h Prof.dr. Luka Zaputović
38. Fable Tamara 19.03.2015. u 13,30 h Prof.dr. Luka Zaputović
39. Ratković Tea 19.03.2015. u 11 h Doc.dr. Lj. Bulat Kardum
40. Čop Josip 19.03.2015. u 11 h Doc.dr. Lj. Bulat Kardum
41. Knežević Lucija 19.03.2015. u 11 h Doc.dr. Lj. Bulat Kardum
42. Mohorović Tonka 19.03.2015. u 11 h Doc.dr. Lj. Bulat Kardum
43. Volarić Darijan 19.03.2015. u 12 h Prof.dr. Srđan Novak
44. Paić Matea 19.03.2015. u 12 h Prof.dr. Srđan Novak
45. Čanić Renata 19.03.2015. u 12 h Prof.dr. Srđan Novak
46. Varga Maja 19.03.2015. u 12 h Prof.dr. Srđan Novak
47. Bukara Tanja 19.03.2015. u 12 h Prof.dr. Srđan Novak
48. Đorđevski Milana 19.03.2015. u 12 h Prof.dr. Srđan Novak
49. Suton Martina 20.03.2015. u 11 h Prof.dr. Srđan Novak
50. Rubelj Karla 20.03.2015. u 11 h Prof.dr. Srđan Novak
51. Španjol Pandelo Lucia 20.03.2015. u 11 h Prof.dr. Srđan Novak
52. Galović Jelena 20.03.2015. u 11 h Prof.dr. Srđan Novak
53. Ivanić Ivan 20.03.2015. u 11 h Prof.dr. Srđan Novak
54. Glavina Iva 20.03.2015. u 11 h Prof.dr. Srđan Novak
55. Lisica Iva 20.03.2015. u 13 h Prof.dr. Srđan Novak
56. Križanović Marija 20.03.2015. u 13 h Prof.dr. Srđan Novak
57. Martinović Andrijana 20.03.2015. u 13 h Prof.dr. Srđan Novak
58. Bura Matej 20.03.2015. u 13 h Prof.dr. Srđan Novak
59. Bubnjar Nives 20.03.2015. u 13 h Prof.dr. Srđan Novak
60. Šimić Jelena 20.03.2015. u 9 h Prof.dr. Toni Valković
61. Žic Karmen 20.03.2015. u 9 h Prof.dr. Toni Valković
62. Malek Ivan 20.03.2015. u 9 h Prof.dr. Toni Valković
63. Crnogaj Tea 20.03.2015. u 10 h Prof.dr. S. Milić
64. Jurjević Nikolina 20.03.2015. u 10 h Prof.dr. S. Milić
65. Radovičić Ivana 20.03.2015. u 10 h Prof.dr. S. Milić
66. Stojanović Sanja 20.03.2015. u 10 h Prof.dr. L. Orlić
67. Momčilović Igor 20.03.2015. u 10 h Prof.dr. L. Orlić
68. Radanović Jasna 20.03.2015. u 10 h Prof.dr. L. Orlić
69. Miter Snježana 20.03.2015. u 10 h Prof.dr. L. Orlić
70. Tudor Karlo 20.03.2015. u 10 h Prof.dr. L. Orlić
71. Becker Darko 20.03.2015. u 13 h Prof.dr. L. Orlić
72. Turčić Nikolina 20.03.2015. u 13 h Prof.dr. L. Orlić
73. Mačkić Monika 20.03.2015. u 13 h Prof.dr. L. Orlić
74. Pilaš Matija 20.03.2015. u 13 h Prof.dr. L. Orlić
75. Salopek Igor 23.03.2015. u 10 h Prof.dr. B. Mijandrušić Sinčić
76. Ljubić Jelena 23.03.2015. u 10 h Prof.dr. B. Mijandrušić Sinčić
77. Vulić Ivan 23.03.2015. u 10 h Prof.dr. B. Mijandrušić Sinčić
78. Grubišić Paula 23.03.2015. u 12 h Prof.dr. Luka Zaputović
79. Oljača Ana 23.03.2015. u 12 h Prof.dr. Luka Zaputović
80. Roth Aron 23.03.2015. u 12 h Prof.dr. Luka Zaputović
81. Marić Josipa 23.03.2015. u 10 h Doc.dr. D. Matanić
82. Nadinić Anđela 23.03.2015. u 10 h Doc.dr. D. Matanić
83. Kovačić Sanela 23.03.2015. u 10 h Doc.dr. D. Matanić
84. Vidović Jurica 23.03.2015. u 14 h Doc.dr. S. Klobučar Majanović
85. Grbić Nevena 23.03.2015. u 14 h Doc.dr. S. Klobučar Majanović
86. Ivanovski Ivan 23.03.2015. u 14 h Doc.dr. S. Klobučar Majanović
87. Lekić Amalija 23.03.2015. u 14 h Doc.dr. S. Klobučar Majanović
88. Paravić Tamara 23.03.2015. u 14 h Doc.dr. S. Klobučar Majanović
89. Kovač Rahela 23.03.2015. u 14 h Doc.dr. S. Klobučar Majanović
90. Tešić Petra 23.03.2015. u 10 h Doc.dr. Goran Hauser
91. Knežević Mirna 23.03.2015. u 10 h Doc.dr. Goran Hauser
92. Predrijavac Anamarija 23.03.2015. u 10 h Doc.dr. Goran Hauser
93. Hrabar Martina 23.03.2015. u 10 h Doc.dr. Goran Hauser
94. Rekić Irena 23.03.2015. u 10 h Doc.dr. Goran Hauser
95. Ikić Martina 23.03.2015. u 10 h Doc.dr. Goran Hauser
96. Tibauth Sara 23.03.2015. u 10 h Doc.dr. Goran Hauser
97. Despot Massimo 23.03.2015. u 10 h Prof.dr. R. Dobrila Dintinjana
98. Novak Petra 23.03.2015. u 10 h Prof.dr. R. Dobrila Dintinjana


objavljeno 16 03 2015

"KLINIČKO PROSUĐIVANJE" - pismeni kolokvij 13.03.2015.

"KLINIČKO PROSUĐIVANJE" - pismeni kolokvij 13.03.2015.

Napomena: Na ispit obavezno donjeti olovku 2B

Glavna predavaonica KBC-a, lokalitet Rijeka, 12,00 sati

1. Barišić Anita
2. Becker Darko
3. Bubnjar Nives
4. Bukara Tanja
5. Bura Matej
6. Carević Ana
7. Crnogoj Tea
8. Čanić Renata
9. Čop Josip
10. Čulina Lucija
11. Ćaćić Damir
12. Demo Martin
13. Despot Massimo
14. Dujmov Tamara
15. Đokić Bojana
16. Đorđević Maja
17. Đorđevski Milana
18. Fable Tamara
19. Fišić Martina
20. Galović Jelena
21. Goričanec Dora
22. Grbić Nevena
23. Haramija Tea
24. Hladnik Andrej
25. Hrabar Martina
26. Ikić Martina
27. Ivanić Ivan
28. Ivanovski Ivan
29. Kapetanović Edo
30. Knežević Lucija
31. Kovačević Irena
32. Kovačević Sanela
33. Omeragić Jasmina
34. Paić Matea
35. Peša Matea
36. Rekić Irena
37. Varga Maja
38. Pinkle Monika
39. Jurjević Nikolina
40. Keretić Eduard
41. Knežević Mirna
42. Kobale Roberta
43. Kovač Rahela
44. Križanović Marija
45. Lekić Amalija
46. Lisica Iva
47. Ljubić Jelena
48. Mačkić Monika
49. Madunić Matea
50. Malek Ivan
51. Malić Luka
52. Marić Josipa
53. Marinović Marko
Predavaonica Zavoda za patologiju, 12 sati

1. Marković Aleksandra
2. Marković Vedran
3. Martinović Andrijana
4. Mavrić Matija
5. Miter Snježana
6. Mohorović Tonka
7. Muškardin Iva
8. Nadinić Anđela
9. Novak Petra
10. Odobašić Marijana
11. Paravić Tamara
12. Petohleb Tijana
13. Pilaš Matija
14. Poljak Ivan
15. Prebeg Mia
16. Predrijavec Anamarija
17. Radovčić Ivana
18. Stojanović Sanja
19. Vladanović Luka
20. Tešić Petra
21. Glavina Iva
22. Grubišić Paula
23. Hinić Ana
24. Momčilović Igor
25. Oljača Ana
26. Čintarić Mateja
27. Radanović Jasna
28. Ratković Tea
29. Rošić Tena
30. Roth Aron
31. Rubelj Karla
32. Salopek Igor
33. Spinčić Andrea
34. Suton Martina
35. Sviričić Petra
36. Šabanović Dino
37. Šatrak Mišel
38. Šimić Jelena
39. Španjol Pandelo Lucia
40. Tibauth Sara
41. Tomašić Ana-Marija
42. Trbojević Nataša
43. Tudor Karlo
44. Turčić Nikolina
45. Valenčić Lara
46. Vidović Jurica
47. Volarić Darian
48. Vučić Domagoj
49. Vuleta Lorena
50. Vulić Ivan
51. Zarezovski Vesna
52. Žagar Tina
53. Žic Karmen
objavljeno 12 03 2015

 

 

 

 

 

+ | Impressum | + | Dostupnost / Accessibility | + | Mapa weba | + | Webmaster | + | Veličina teksta: A | A | A | A |+
vrh stranice